O nas

Jesteśmy zespołem młodych specjalistów z doświadczeniem w pracy z dziećmi, także nastoletnimi, ich rodzicami i nauczycielami. Naszym priorytetem w działaniu jest wspieranie rozwoju dziecka. W SensoLab wiemy, jakie kroki podejmować w tym kierunku, mając na uwadze kompleksowość pomocy, wysoką jej jakość oraz uwzględnienie najnowszych metod i narzędzi oddziaływania. Każdego roku uczestniczymy w wielu dodatkowych kursach i szkoleniach zawodowych, zdobywając nowe kompetencje i uprawnienia zawodowe. Dzięki temu stale aktualizujemy naszą wiedzę i szukamy nowych inspiracji.

Wciąż mamy w głowach mnóstwo pomysłów i pasję do pracy. To dzięki nim nasze zajęcia są atrakcyjne dla dzieci, będących niewątpliwie jednymi z najbardziej wymagających klientów. Rodzice i nauczyciele mogą liczyć na wsparcie specjalistów SensoLab w poznawaniu i lepszym rozumieniu świata dziecięcego. Staramy się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi na nurtujące pytania o dziecko czy nastolatka, bez świadomości przyczyn napotkanych trudności czy wskazówek do pracy z nim w domu lub szkole.

Wysoko cenimy sobie etykę zawodu psychologa, pedagoga czy terapeuty i pracujemy według najwyższych standardów, zawsze mając na uwadze poufność naszych działań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!